Izery

 

Witaj świecie!

tzn. internecie, zaczynam kolejną przygodę z moim małym wirtualnym światkiem, tym razem nie zawaham podzielić się nim z innymi. Trochę niepewnie, przynajmniej na razie publikuję moje zdjęcia i to co mi ręce na klawiaturę przyniosą.


Izery – kraina pięknych tras, naleśników i nieba niezanieczyszczonego światłem miejskim. Do tego miejsca się wraca, a trasa: polana jakuszycka – orle – chatka górzystów jest przyjazna nawet dla najbardziej opornych turystów. Polecam również spróbować pysznych naleśników z jagodami ,dzięki którym to miejsce jest jeszcze bardziej popularne.

Jeśli macie czas uciec z miasta na dłużej, zostańcie na noc. Gwarantuję kojącą ciszę, górskie powietrze i niebo pełne gwiazd, dla niedowiarków wysyłam artykuł z ciekawym filmem tuNiestety nie udało mi się zrobić takich zdjęć ale na pewno wrócę w to miejsce.

Po nocnych obserwacjach nieba, wstałam z Natalią o 04:30 co jest dla mnie zwykle niewykonalne. Nie sądziłam ,że uda mi się kiedyś praktykować powitanie słońca o świcie, a jednak udało się i to w takim pięknym miejscu.

Julia Opublikowane przez: