Zadośćuczynienie za absencję blogową

16. styczeń.

Wiele pomysłów na posty zginęło gdzieś w ferworze walki z upływem czasu mijającego roku – jesienne spacery, świąteczne przygotowania, prezenty DIY i spotkanie z… ANJĄ RUBIK! Wszystkie zdjęcia zaginęły w gąszczu folderów, a teksty nie zostały utworzone. W ramach postanowień noworocznych postanowiłam nadrobić swoją blogową absencję. Odszukałam więc kilka nieopublikowanych zdjęć z końca ubiegłego roku. Tymczasem obiecuję tu bywać znacznie częściej.

mkotIMG_0136IMG_9709IMG_9749koknonocnie kcem_MG_9320

A teraz trochę dla tych, którzy sceptycznie podchodzą do zawodu “modelka” i niczym moja rodzinka raz po raz powątpiewają w ludzi, którzy mnie inspirują – “Modelka?! Takich masz teraz idoli?”. By rozwiać wszelkie wątpliwości, Anja jest chodzącym źródłem inspiracji. Silna osobowość i niezależna kobieta – tak opisałabym ją w paru słowach. Zainteresowanych odsyłam do 25 Magazine, który założyła lub do powąchania jej wyjątkowego zapachu Original, którego jestem fanką.

P.S. Myślałam ,że jestem wysoka.

_MG_0404

Przedświąteczny nastrój natchnął mnie do wykonania prezentów samodzielnie. Powstały między innymi domowej roboty nalewki i kartki, a zakupione książki zostały kreatywnie zapakowane. A jak zrobić kredowe kubki i domowe nalewki – wkrótce na blogu.
_MG_0500_MG_0533_MG_0042 _MG_0013martynaa_MG_0640_MG_0647

Kilka zdjęć wygrzebanych z GoPro:DCIM107GOPRO

DCIM107GOPRO

We wrześniu odwiedziliśmy polskie morze (chyba tylko wtedy mogę tam jeździć):DCIM106GOPRODCIM106GOPRODCIM107GOPRODCIM106GOPRODCIM106GOPRO

Zdjęcie z tego roku, ale nie mogłam się powstrzymać:DCIM107GOPRO

Muzyka

 Muzyka to istotny element mojego życia. Nie byłabym więc sobą, gdybym nie przedstawiła moich odkryć 2015 roku i muzycznych perełek:

1. Tame Impala

To była miłość od pierwszego przesłuchania, najnowszy album Currents zachwyca każdą piosenką. Jestem zauroczona i na pewno go sobie sprezentuję.

Currents:

Od tej piosenki się zaczęło, z albumu Lonerism:

2. Taco Hemingway

 Jak mówią: Słucha się muzyki, nie gatunków. Pomijając kilka przelotnych przygód z polskim rapem, nie należałam do wielkich fanów tej muzyki. Ale Taco docenili nawet słuchacze mojej radiowej wyroczni Trójki (3 tygodnie na pierwszym miejscu LP3, notowania 1752-1754).

3. twenty one pilots

 Gdy posłuchasz ich po raz pierwszy, marzysz by być na ich koncercie. Idealne do samochodu.

Więcej grzechów nie pamiętam. Na koniec 9 najpopularniejszych zdjęć 2015 roku z mojego instagrama:

 

Bez tytułu

 

Julia Opublikowane przez: